Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Ordys i Współpracownicy świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych, państwowych jednostek organizacyjnych, fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów, jak również klientów indywidualnych.

Tomasz Ordys
właściciel kancelarii

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Sebastian Przewoźnik
radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z Kancelarią związany od 2016 roku.

Jego zainteresowania zawodowe obejmują prawo cywilne materialne oraz procesowe, prawo gospodarcze ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek w tym problematyki corporate governance. W Kancelarii odpowiedzialny za obsługę klientów korporacyjnych oraz postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe, a także reprezentacją Klientów przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi.

Paweł Kosidło
radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z Kancelarią związany od 2018 roku.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym procesowym i materialnym, w szczególności dotyczącym problematyki inwestycji budowlanych. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz reprezentuje klientów korporacyjnych przed organami administracji, sądami administracyjnymi oraz powszechnymi. 

Mateusz Godula
aplikant radcowski

Absolwent studiów na kierunku prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, beneficjent stypendium Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla najlepszych studentów, laureat III miejsca w konkursie najlepsze prace magisterskie i licencjackie Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w roku akademickim 2016/2017 (praca magisterska pt. „Instytucja odstąpienia od kontraktowego stosunku obligacyjnego w polskim prawie cywilnym na przykładzie umowy o dzieło”), prelegent na konferencjach naukowych, autor artykułów naukowych dotykających materii szeroko rozumianego prawa zobowiązań, aplikant II roku aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.


Z Kancelarią związany od 2016 roku. Wcześniej, jeszcze w trakcie studiów, zdobywał doświadczenie w kancelariach adwokackich.


Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz prawie zwalczania nieuczciwej konkurencji. Zajmuje się również sprawami dotyczącymi prawa spółek i prawa gospodarczego prywatnego, w tym bieżącą korporacyjną obsługą przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w obsłudze klientów w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz w postępowaniach dotyczących nieruchomości (wliczając to w postępowania związane z procesem inwestycyjno-budowlanym), jak i na etapie przedsądowym. W dotychczasowej praktyce ponadto brał udział między innymi w przygotowywaniu umów, opinii prawnych oraz pism procesowych i strategii procesowych w skomplikowanych sprawach cywilnych, upadłościowych oraz administracyjnych. 


Biegle posługuje się językiem angielskim.

Zuzanna Świątek
prawnik

Absolwentka prawa i filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Z Kancelarią związana od 2017 roku.

Doświadczenie zdobywała w trakcie praktyk studenckich w kancelariach prawnych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na szeroko rozumianym prawie cywilnym materialnym, z wyszczególnieniem prawa własności lokali, prawa opiekuńczego oraz zagadnień z pogranicza prawa własności intelektualnej i ochrony danych osobowych. 

Posługuje się językami: angielskim, serbskim, chorwackim i słoweńskim.